„Z najnowszymi trendami fryzjerstwa na Ty!...” Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2013.
HomeO projekcie

O projekcie

Witaj!

Jesteś zainteresowany/a bezpłatnymi szkoleniami fryzjerskimi oraz możliwością uzyskania certyfikatu, potwierdzającego posiadane kwalifikacje? Dobrze trafiłeś/aś!

Znajdujesz się na stronie projektu szkoleniowego „Z najnowszymi trendami fryzjerstwa na Ty! Szkolenia zawodowe dla rozwoju kariery w branży fryzjerskiej”, na której znajdziesz wszystkie informacje o realizowanym przez nas przedsięwzięciu. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi założeniami projektu, które pomogą Ci się przekonać, że doskonalenie swoich umiejętności z nami jest dobrym wyborem.

Pamiętaj, udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

INFORMACJE OGÓLNE O PROJEKCIE

Zapraszamy do udziału osoby dorosłe zamieszkujące woj. śląskie, które posiadają podstawową wiedzę fryzjerską i z własnej inicjatywy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i umiejętności praktyczne (z wyłączeniem osób prowadzących działalność gospodarczą).

Udział w projekcie pozwoli na odbycie specjalistycznych szkoleń branżowych, uzyskanie dodatkowych certyfikatów, potwierdzających posiadane kwalifikacje i kompetencje zawodowe!

Osoby 50+ są dodatkowo premiowane w procesie rekrutacyjnym.

W jaki sposób?

W okresie od 01.03.2017 do 28.02.2019r. na terenie województwa śląskiego zorganizujemy dla ok. 384 osób (w tym 308 kobiet i 76 mężczyzn) BEZPŁATNE specjalistyczne szkolenia z zakresu nowoczesnych technik fryzjerskich w celu podniesienia lub uzupełnienia wiedzy uczestników.

Opracowany przez nas program pozwoli skutecznie zadbać o rozwój Twojej kariery zawodowej. Więcej na temat oferowanego wsparcia przeczytasz w zakładce „Co oferujemy?”

CELE PROJEKTU

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji i kompetencji zawodowych u osób pracujących i bezrobotnych związanych z branżą fryzjerską. Obecnie posiadanie wykształcenia i doświadczenia w branży nie wystarczą by być na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku. Co skutkuje koniecznością doszkalania się we własnym zakresie, a szkolenia branżowe są bardzo kosztowne. Z tego powodu podczas projektu uczestnicy otrzymają kompleksowe wsparcie, umożliwiające im uzyskanie lub podniesienie posiadanych kwalifikacji branżowych.

PLANOWANE EFEKTY

Biorąc udział w projekcie nabędziesz lub uzupełnisz posiadaną wiedzę, kompetencje i kwalifikacje zawodowe. Zdobędziesz umiejętności praktyczne. Pamiętaj, że po każdym szkoleniu otrzymasz certyfikat o ukończeniu szkolenia (wystawiany po zdaniu akredytowanego egzaminu)!

Brzmi zachęcająco? Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleń!

Aby zgłosić się do projektu przejdź do zakładki „Zasady rekrutacji”, na której dowiesz się więcej na temat kryteriów udziału oraz procesu rekrutacyjnego.

 

WARTOŚĆ PROJEKTU

Projekt „Z najnowszymi trendami fryzjerstwa na Ty! Szkolenia zawodowe dla rozwoju kariery w branży fryzjerskiej.” realizowany przez PROSPECTOR Sp. z o.o. jest  współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi priorytetowej: XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działania: 11.3 Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych.

Wartość Projektu wynosi: 1 996 586,40 PLN, w tym kwota dofinansowania: 1 796 927,76 PLN.

 

logo_prospectorWszystkie prawa zastrzeżone

Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.