„Z najnowszymi trendami fryzjerstwa na Ty!...” Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2013.
HomeKreatywne techniki koloryzacji włosów

Kreatywne techniki koloryzacji włosów

koloryzacja1Koloryzacja to obszerna wiedza teoretyczna z zakresu teorii koloru, poznania zasad pigmentacji, czy analizy włosa i wyboru odpowiedniego produktu. To także wiedza na temat wyboru odpowiedniej techniki dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta Wynik: perfekcyjne pokrycie włosa, krystaliczność i trwałość koloru.

Szkolenie charakteryzuje się szczególnym naciskiem na kontakt z klientem.  Uczy, że szczegółowa konsultacja aby wybrać odpowiedni kolor i uzyskać pożądany rezultat to wyjątkowy kunszt, dzięki któremu fryzjer staje się “alchemikiem” i partnerem w osiąganiu indywidualnego piękna.

TEMATYKA KURSU:

  1. UZUPEŁNIENIE WIEDZY Z ZAKRESU TEORII KOLORU (kolory pierwotne, wtórne, trzeciorzędne, koło kolorów, repigmentacja, koloryzacja  włosów białych,  dekoloryzacja, naturalna pigmentacja, analiza  włosów, wybór odpowiedniej koloryzacji i odpowiednich produktów.
  2. NABYCIE UMIEJĘTNOŚCI Z ZAKRESU TECHNIKI KOLORYZACJI (wybór odpowiedniej techniki w zależności od oczekiwanego efektu, wykorzystanie kolekcji trendów do prezentacji wybranych technik).

madeline_sbs_3mixton

 

Plan szkolenia:

  1. PREZENTACJA ZASAD I TECHNIK  KOLORYZACJI
  2. TEORIA KOLORU – PODSTAWY
  3. POKAZ TECHNIK KOLORYZACJI NA GŁÓWKACH TRENINGOWYCH
  4. DOBÓR ODPOWIEDNIEJ KOLORYZACJI DO WYBRANEGO STRZYŻENIA, KSZTAŁTU TWARZY, TYPU KOLORYSTYCZNEGO
  5. PRACA NA GŁÓWKACH TRENINGOWYCH – WYKONANIE FRYZURY
Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.