„Z najnowszymi trendami fryzjerstwa na Ty!...” Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2013.
HomeCo zyskasz?

Co zyskasz?

Jesteś zainteresowany szkoleniami oferowanymi w ramach projektu? Nie zapomnij zapoznać się z naszą ofertą szkoleniową. W celu dostosowania programu do Twoich indywidualnych potrzeb dokonamy weryfikacji luk kompetencyjnych w zakresie fryzjerstwa tak, aby dobrać odpowiednie szkolenie lub szkolenia dla Ciebie.

Poniżej przedstawiamy krótką informację nt. programu projektu. Po kliknięciu w listę rozwijaną zakładki będziesz mógł wybrać konkretne szkolenie fryzjerskie i poznać jego szczegółowy program.

Weźmiesz udział w szkoleniu lub w szkoleniach, po których uzyskasz CERTYFIKAT, potwierdzający posiadane kwalifikacje i kompetencje.

 

Szkolenia z zakresu nowoczesnych technik fryzjerskich:

„Strzyżenia Pivot Point” szk. przygotowujące 96 uczestników do profesjonalnego i świadomego kreowania fryzur damskich i męskich, z jednoczesnym spojrzeniem na indywidualne uwarunkowania Klienta, poprzez: określenie sposobów analizy struktury strzyżenia, zasad projektowania fryzur, nauki umiejętności potrzebnych do wykonywania strzyżenia, technik fakturowania, personalizacji oraz dopasowywania najnowszych trendów do indywidualnego Klienta.
Czas szkolenia: 90h.

„Kreatywne techniki koloryzacji włosów” to szkolenie przygotowujące 96 uczestników do wyboru odpowiedniej techniki koloryzacji, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klienta, poprzez uzupełnienie wiedzy z zakresu teorii koloru, nabycie umiejętności z zakresu technik koloryzacji, poznanie podstawowych zasad koloryzacji, doboru odpowiedniej koloryzacji do wybranego strzyżenia, kształtu twarzy, typu kolorystyki, pracę na główkach treningowych.
Czas szkolenia: 90h.

„Odkształcanie włosów” to szkolenie przygotowujące 96 uczestników do bezpiecznego wykonywania trwałej ondulacji oraz osiągania bardziej naturalnych efektów poprzez poznanie technik odkształceń dopasowanych do formy strzyżenia, wybrania odpowiedniego produktu w zależności od analizy włosa, wyboru koloryzacji itp., naukę strzyżenia i stylizacji włosów kręconych, zwiększenia naturalnej objętości.
Czas szkolenia: 80h.

„Upięcia i koki ART.LIBRE ” to szkolenie rozszerzające wiedzę 96 uczestników z zakresu czesania upięć i koków poprzez przedstawienie teorii upięć i koków, technik stosowanych w metodzie Art. Libre przy upięciach, naukę wykonywania wybranych upięć i koków, pracę na główkach treningowych.
Czas szkolenia: 50h.

„Przedłużanie włosów” to szkolenie wyposażające 84 uczestników w dodatkowe umiejętności rozszerzające i uzupełniające usługi fryzjerskie poprzez przedstawienie technik przedłużania i zagęszczania włosów, naukę o treskach, dopinkach i perukach oraz o praktycznych zastosowaniu ww. elementów.
Czas szkolenia: 50h.

„Przygotowanie modelek do pokazu” to szkolenie przygotowujące 84 uczestników do profesjonalnej pracy z modelkami, polegającej na świadczeniu pełnego zakresu usług fryzjerskich z makijażem – wykonaniu pełnej stylizacji do pokazu.
Czas szkolenia: 20h.

„Makijaż serwisowy” to szkolenie przygotowujące 84 uczestników do dopasowania makijażu do fryzury oraz indywidualnych potrzeb Klienta poprzez naukę wykorzystywania wiedzy z zakresu analizy kolorystyki i technik wykonywania makijażu serwisowego i dostosowania go do danego typu urody, naukę analizy kształtu twarzy, oka i ust.
Czas szkolenia: 40h.

„Stylizacja-komputerowe projektowanie fryzur” to szkolenie przygotowujące 84 uczestników do komputerowego projektowania fryzur. W codziennej pracy poprzez naukę prowadzenia konsultacji z klientem w sprawie wyboru fryzury, naukę analizy cech niezbędnych w projektowaniu fryzur (tj. wybór koloru, formy, struktury czy długości włosów), naukę tworzenia kombinacji odpowiadającej indywidualnym potrzebom Klienta.
Czas szkolenia: 30h.

Szkolenia z zakresu obsługi salonu fryzjerskiego:

„Praca z kasą fiskalną” to szkolenie przygotowujące 180 uczestników do obsługi kas fiskalnych poprzez naukę o modelach kas, ich budowie, transakcjach sprzedaży, anulacji, korektach, raportowaniu itp.
Czas szkolenia: 15h.

„Branżowy język angielski” to szkolenie przygotowujące 184 uczestników do posługiwania się językiem obcym w czasie świadczenia usług fryzjerskich, szczególnie do komunikatywnej rozmowy z klientem zagranicznym.
Czas szkolenia: 120h.

„Obsługa klienta” to szkolenie przygotowujące 62 uczestników do profesjonalnej obsługi klientów w salonie, szkolenie będzie obejmowało: indywidualny styl pracy a obsługa klienta, budowanie relacji z klientem jako wyznacznik profesjonalnej obsługi, typologia klientów, radzenie sobie z trudnym klientem.
Czas szkolenia: 40h.

 

 

 

logo_prospectorWszystkie prawa zastrzeżone

Brak komentarzy

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.